Що необхідно для нарощування нігтів у Рівному?

Самостійно відростити довгі та доглянуті нігті складно. Особливо, коли за короткий період часу вам необхідний гарний манікюр, але довжина нігтьової пластини не дозволяє цього, найкращим рішенням є нарощування нігтів. Це доволі популярна процедура, практично в кожному салоні пропонують послуги з нарощення нігтів. Проте вам не обов’язково переплачувати, адже можна наростити нігті і в домашніх умовах. Пропонуємо ознайомитися з переліком необхідних інструментів та порадами, які допоможуть вам зробити красивий та стильний манікюр.

Перелік необхідних інструментів для нарощування

Аби наростити нігті правильно, необхідно мати запас спеціальних інструментів, матеріали для манікюра, за допомогою яких ви не лише зробите ідеальне покриття, але й зможете доглядати за нігтьовою пластиною. У базовий набір для нарощення входить:

 • набір пилочок різної жорсткості, фрейзер та бафик;
 • спеціальні серветки;
 • знежирювальна рідина та антисептичний засіб;
 • ультрафіолетова лампа;
 • база;
 • форми для нарощування, або тіпси;
 • кісточки для гелю та гель;
 • фінішне покриття;
 • різноманітні аксесуари для манікюру;
 • баночки та ємності, за допомогою яких зручніше нарощувати нігті;
 • за бажанням ви можете придбати захисну маску та фартух.

Цей перелік інструментів та матеріалів дозволить вам якісно наростити нігті навіть у домашніх умовах. Якщо у Рівному вам не вдалося знайти їх, усе це ви можете придбати в онлайн-магазині Estetic: усі товари є в наявності за доступною вартістю. Скористайтеся шаленими знижками та розпродажами, які пропонує магазин та здивуйте всіх новими і доглянутими нігтями.

Як нарощувати нігті гелем?

2

Якщо ви лише розпочинаєте нарощувати нігті, рекомендуємо скористатися наступними порадами, які допоможуть вам зробити ідеальний манікюр. 

Першим та одним із найважливіших етапом є підготовка до нарощування. Ви повинні ретельно підготовити нігтьову пластину до нарощування, повністю знежирити її та продезінфікувати. Від цього залежить довговічність манікюру, якщо ви виконаєте все поступово та правильно, нарощені нігті триматимуться довго. 

Згодом вам потрібно перейти до гігієнічної чистки нігтів. У першу чергу, приведіть в порядок кутикулу за допомогою спеціальних інструментів: ремувера, ножиць та фрезера. Їх також можна придбати в онлайн-магазині Estetic за доступною вартістю. За допомогою пилочки зробіть бажану форму нігтьової пластини, а зайвий глянець приберіть за допомогою бафу. Завдяки цьому гель краще лягатиме на нігті та довше триматиметься.

Після чистки нігтів ще раз знежирте їх. Тоді приступайте до самого нарощення: виберіть тіпси, або спеціальні форми для нарощування. У процесі користуйтеся кислотним праймером, аби гель не відшаровувався від нігтя. Кісточкою нанесіть гель по всій поверхні нігтя та просушіть в ультрафіолетовій лампі, яку теж можна придбати в онлайн-магазині Estetic. Обов’язково після сушіння зніміть липкий шар рідиною, яка прибере зайвий жир. 

Жорсткою пилочкою надайте нігтям акуратної форми після зняття тіпс та зафіксуйте результат фінішним гелем, який надасть гарного блиску нігтям. 

Нарощувати нігті можна навіть у домашніх умовах. Завдяки онлайн-магазину Estetic усі необхідні матеріали для нігтьового сервісу ви можете придбати в одному місці за доступною вартістю.

Comments

.,.,.,.