Де рівнянам придбати габаритний транспортний засіб?

Часто для задоволення різноманітних потреб у рівнян виникає необхідність придбати габаритний транспортний засіб. Зокрема сідлові тягачі стали надзвичайно затребуваними серед багатьох підприємств. Це один із найпопулярніших габаритних транспортних засобів, який широко застосовується в автоперевезеннях.

Тягачі призначені для транспортування різноманітних грузів. Саме тому в порівнянні з іншими габаритними транспортними засобами тягачі мають більше переваг:

  • за допомогою тягачів ви можете перевезти різні види грузів;
  • вони відрізняються високою маневреністю;
  • є легким у користуванні, за потреби його можна просто замінити у випадку поломки.

Сучасний український ринок пропонує велику кількість різноманітних тягачів. Зокрема популярними є тягачі DAF, які відрізняються доступною вартістю та високою якістю, а також довгим терміном експлуатації.

Де рівнянам придбати та продати вантажівки в лізинг?

В Україні, у Рівному зокрема, останнім часом спостерігається активний розвиток існуючих підприємств та появу нових. Часто для цього необхідно забезпечувати компанію різноманітним устаткуванням, транспортним засобом тощо. Проте часто для цього не вистачає ресурсів та коштів. 

У таких ситуаціях можна взяти кредит, або ж орендувати транспортний засіб.

Саме тому усе більше стає популярним купити вантажівку лізинг. Лізинг дозволяє користувачам на довгий період часу оформити довгострокову оренду будь-якого транспортного засобу, яку придбала лізингова компанія. При цьому ви маєте можливість і придбати його за дуже вигідними умовами.  

Однією з найбільш популярних лізинг-компаній на сучасному українському ринку є компанія «Strans». 

Компанія Strans – гарантія якості та вигідних угод

2

«Strans» пропонує рівнянам величезний вибір різноманітних вантажівок, тягачів та інших транспортних засобів в лізинг. На сайті ви можете ознайомитися з надзвичайно простою процедурою оформлення угоди. Також за допомогою зручного каталогу ви самостійно зможете вибрати ту вантажівку, яку хочете придбати в лізинг. 

Крім цього, «Strans» дає можливість рівнянам і продати транспортний засіб в лізинг. Це провідна компанія, яка за безліч років діяльності на українському ринку стала лідером серед інших. Саме тому пропонує рівнянам лояльні умови оформлення покупки в лізинг, широкий асортимент вантажівок та тягачів, доступну вартість, а також доставку транспортного засобу в будь-яке місто України.
Саме тому компанія «Strans» є найкращим вибором рівнян, які бажають придбати або продати вантажівку в лізинг.

Comments