ATL – доставка та оформлення авто із США в Україну

Автомобілі із США – чудова можливість отримати надійний транспортний засіб за вигідною ціною. Цим способом користуються багато українців, які встигли оцінити якість західного автопрому. Замовити покупку та доставку авто із США можна у компанії ATL, яка має понад 29 років досвіду.

Чому варто замовити автомобіль із США?

Ось кілька переваг купівлі транспорту на ринку Сполучених Штатів Америки:

  • Купівля американського авто вийде в середньому на 35% дешевше, ніж якщо купувати його в Україні чи Європі. Це дозволяє купити більш надійний автомобіль у тому ж бюджеті.
  • Автомобілі, зібрані в Америці, відрізняються своєю високою якістю та надійністю.
  • США пропонує великий вибір авто, починаючи від класичних моделей і закінчуючи сучасними новинками.
  • Купівля на аукціоні дозволяє клієнту ретельно перевірити історію авто.

Як ATL доставляє авто із США?

1. Вибір авто

Фахівці компанії відбирають автомобілі за критеріями замовника. Сюди може входити не лише марка транспортного засобу та його рік випуску, а й пробіг, технічні характеристики та відсутність серйозних ДТП в історії.

2. Перевірка авто за номером VIN

Кожен відібраний автомобіль детально перевіряється щодо справності, регулярних техобслуговувань в минулому, кількості попередніх власників тощо. Транспортні засоби з недостатньо гарною історією та недобросовісні власники відразу ж відсіваються.

3. Участь в аукціоні

Залежно від бюджету клієнта фахівці ATL виставляють ставку на торгах. Вони також врахують інші витрати — починаючи від логістичних витрат і закінчуючи фінальним оформленням авто в Україні. Це дозволить детально розрахувати підсумкову вартість для клієнта та уникнути витрат. Ставка обов’язково узгоджується із замовником.

4. Оплата

Після перемоги на аукціоні представник АТЛ відправляє клієнту рахунок на оплату. Туди вже входить вартість авто та витрати на транспротирування.

5. Перевезення в Україну

Авто доставляють до найбільш зручного порту, де проводиться ретельний огляд транспортного засобу та фотозвіт. Після цього машина вантажиться у контейнер та вирушає на судні через море в Україні.

6. Оформлення

Після прибуття авто в Україну компанія ATL допомагає завершити етап оформлення та отримати право на використання авто.

Працюючи з ATL клієнти отримують найвигідніший і найшвидший спосіб купити надійне авто в США та доставити його в Україну!

Comments

.,.,.,.