Сайт Мережі Ланет відтепер лише українською

Всеукраїнський провайдер Мережа Ланет відтепер має сайт лише державною мовою! На такий рішучий крок команда провайдера наважилась після того, як російська армія повномасштабно вторглась на територію нашої країни.

Це рішення є надважливим у наші нелегкі часи, коли всім українцям та українським компаніям потрібно згуртуватися, аби якомога швидше побороти ворога. Тому, щоб успішно тримати оборону на всіх фронтах, необхідно відмовлятися від усього російського й захищати своє.

Тож Мережа Ланет разом зі своїми клієнтами тримає інформаційний фронт та не бажає підтримувати загарбників.

Швидкісний Інтернет у Рівному від Мережі Ланет

Попри війну в країні компанія продовжує надавати свої послуги. Ба більше, провайдер підключає нових абонентів у багатьох містах та областях, щоби всі охочі мали доступ до Всемережжя та, як наслідок, до корисної інформації. А зараз це особливо необхідно.

Провайдер має широку зону покриття: він забезпечує якісним високошвидкісним Інтернетом і телебаченням сотні тисяч жителів багатьох великих та малих міст України. Скористатися послугами Мережі Ланет можуть і мешканці Рівного. Компанія пропонує абонентам вигідні умови для підключення Інтернету в Рівному, що має такі переваги:

  • висока швидкість інтернет-зв’язку дозволить безперешкодно скачувати та завантажувати файли, користуватися онлайн-ресурсами;
  • ви зможете працювати й навчатися дистанційно, прослуховувати різноманітні курси та лекції, відвідувати відеоконференції та не хвилюватися про перебої в сигналі;
  • завдяки широкій лінійці тарифів є можливість обрати найбільш вигідний за ціною, швидкістю Інтернету та іншими умовами тарифний пакет;
  • користувачам доступна технічна підтримка 24/7 та послуга “Виклик майстра” для налаштування та ремонту кабелів тощо;
  • ви також можете придбати на сайті мережеве обладнання провідних виробників, яке необхідне для якісного підключення Інтернету.

Додатково до Інтернету компанія пропонує абонентам підключити й телебачення, що дозволить вам зекономити гроші та користуватися двома послугами одночасно. Телебачення від Мережі Ланет – це безліч новинних, фільмових, спортивних, пізнавальних та дитячих каналів, де кожен член сім’ї знайде для себе цікавий контент. До того ж завдяки якісному телебаченню від компанії ви завжди будете в курсі новин і знатимете про найважливіші події в Україні.

Бажаєте підключити Інтернет у Рівному? Залишайте заявку на сайті Мережі Ланет або зв’яжіться з консультантом за номером телефону (0800) 601-200. І вже зовсім скоро ви будете користуватися надійним інтернет-зв’язком від провідного українського провайдера.

м. Рівне, вул. С. Бандери, 45
[email protected]
(0800) 601-200

Comments

.,.,.,.