Made in Rivne. Що послухати?

Музична культура України надзвичайно різноманітна та цікава. Проте через нав’язування Росією своєї музики, ми можемо її не помічати. Дуже важливо знати і підтримувати наш національний продукт аби він і надалі міг розвиватися, розповідає сайт rivne-trend.in.ua. Тому, ми пропонуємо познайомитись з гуртами, які беруть своє коріння на нашій Рівненщині.

Ot Vinta

Рівненська група, яка створює музику в стилі року у поєднанні з українським фольклором, також це називається “украбілі”. Була заснована 1993 року й вже через рік дала свій перший концерт в рівненському ПДМі. Після того їхня кар’єра почала стрімко рости завдяки альбому “Дриґтиндимба”. Вони встигли об’їхати майже всю Україну та Європу й нині є одними із найпопулярніших гуртів рокабілі-сцени. До складу входять Юрій Журавель, Володимир Загиней, Віктор Пилипчук і Сергій Мирончук.

Рекомендуємо до прослуховування “Накрутила баба журавля”.

Merva

Гурт поєднує в собі звучання українських інструментів, емо-рок та метал. Свій початок взяли в Рівному 2004 року переформувавшись з музичного колективу “Ейфорія”. Цікаво, що в 1998 році, роль барабанщика взяв на себе 9-річний хлопчик Діма, який показав здібності на рівні професійних музикантів. Про себе вони вперше заявили у радіопередачі “Український рок” в прямому ефірі. В нашому місті написали свій дебютний альбом “Bardo”. До складу входять Петро Зарудний, Дмитро Ажнюк, Павло Переходько, Дмитро Карасюк, Владислав Волкошовець, Станіслав Грязнов.

Рекомендуємо до прослуховування “Відпусти”.

Фото: https://www.last.fm/ru/music/

Ворст

Колишній учасник гурту “Мій Батько П’є” Ігор Панчук, відомий під псевдонімом “М’яч Дредбола”, після того як покинув цей проект повернувся до Рівного. Майже одразу він зайнявся створенням нового колективу під назвою “Хворс”. Пізніше назва була змінена на “Ворст”. Хлопці роблять репкор у поєднанні з альтернативним роком. Дебютний альбом “Але…” був випущений у 2014 році. До складу входять Ігор Панчук, Богдан Оніщук, Максим Нещерет, Артем Сміт та Рома Барабанов.

Рекомендуємо до прослуховування “Але”.

Фото: http://krockyrock.com.ua

Acloneofmyown (ACOMO)

Назва гурту походить від однієї серії із популярного мультсеріалу “Футурама”. Створений у 2005 році, зараз знаходиться у замороженому стані. Про це вони повідомили в релізі нового альбому “Х” у 2015 році. Музиканти випускали англомовну рок-музику. До складу входять Дмитро Хитрий, Сергій Мирончук, Володимир Захаров, Олександр Стратонов та Назар Водолєй.

Рекомендуємо до прослуховування “To Infinity And Beyond”.

Фото: musicinua.com

FarInHate

У 2008 році хлопці вирішили створити власний рок-гурт. Все почалось в гаражних масивах і ось уже триває 12 років. Музиканти поєднують хард-рок із панковим стилем. Також, в одному інтерв’ю артисти розповіли, що займалися волонтерством для АТО і дитячих будинків. До складу входять Льоша Дивачевський, Андрій Далевський, Льоша Семещук, Роман Гречух, Олександр Себестьянович та Максим Вишневський.

Рекомендуємо до прослуховування “Океан”.

Фото: rivne1.tv

Брем Стокер

Відомий ска-панк гурт з Рівного, який почав своє існування ще 1996 року. Перший свій виступ дали в рівненському ПТУ №9, за 6 днів до якого написали 9 пісень. Брав участь у багатьох великих фестивалях, таких як “Гоблін Шоу” та “Zaxidfest”. До складу входять Олексій Казанцев, Сергій Мирончук, Тамара Голод та Дмитро Гангало.

Рекомендуємо до прослуховування “ROBOTA”.

Фото: https://www.facebook.com/bremstoker.band

Cold comfort

Дует двох Алексів сформований у 2012 році. Грають олдскульний пост-панк. Вони позиціонують себе, як творці холодної та пасмурної музики й є доволі популярними на закордонному радіо. Остання пісня була випущена у 2020 році під назвою “Hunt With Us” – пропонуємо її послухати.

Фото: https://www.last.fm/ru/music/Cold+Comfort

Goodbye Earth

Рівненська інструментальна рок-група. Нині позиціонують себе як Київських артистів. В своїх композиціях хлопці не співають. Вони поєднують пост-рок та мат-рок. Заснований колектив у 2013 році, тоді ж випустили одразу 2 ЕР:  The Day та Dreams Of A Huge Whale. Вони часто бувають на фестивалях й в певний період часу їх можна було почути на радіо США і Європи.

Рекомендуємо до прослуховування “Welcome To The Machine Age”. 

Selma

Артисти розвиваються в напрямку пост-метал. Їхньою родзинкою є поєднання важкої музики з грою на саксофоні. Хлопці почали працювати у 2009 році й з того часу встигли побувати на багатьох фестивалях. У 2019 році їхній саксофоніст вирушив у сольний тур Україною, де відвідав 13 міст. Вони випускають як суто інструментальну музику, так і композиції за участі вокаліста. 

Рекомендуємо до прослуховування “Filth”.

Night Dew Call

Перший лоу-фай гурт, який займається своєю діяльністю онлайн. Це спричинено тим, що його учасники живуть в різних містах, тому записують усі пісні у власних квартирах. Свою діяльність вони почали у 2012 році й спочатку робили музику офлайн. Проте учасник роз’їхались в різні міста через життєві обставини й проект був замороженим. У 2016 році гурт відновив роботу у дистанційному режимі. До складу входять Дмитро Васковець і Влад Зарічнюк. Обидва артисти співають та грають на гітарі. 

Рекомендуємо до прослуховування “Spaceship Commander”.

Фото: https://musicinua.wordpress.com/tag/night-dew-call/

Це далеко не всі музичні таланти Рівненщини, але сьогодні ми вирішили приділити увагу рок-напрямку та розповісти про незвичних “Night Day Call”. Згодом відшукаємо для вас більше цікавих артистів, які знову поновлять ваш плейлист. 

Comments

.,.,.,.