Вимушені заходи: що робити, якщо придбав квиток на концерт, а його скасували?

У зв’язку з пандемією COVID-19 в українських містах, зокрема, і в Рівному скасували цілу низку культурних подій, на які містяни задовго до їхнього проведення придбали квитки, пише rivne-trend.in.ua. Деякі концерти перенесли на більш сприятливий час, деякі ж потрапили під цілковите скасування. Також низка подій буде відбуватися в іншому форматі – в цьому випадку, найбільш безпечним буде онлайн-формат проведення концертних подій. Такий концерт, наприклад, запланував гурт “Друга Ріка”.  

Наприклад, нещодавно стало відомо, що Всеукраїнськй тур популярного вітчизняного гурту “Казка” скасовано у зв’язку з поширенням COVID-19. Один із концертів гурту в рамках туру мав також відбутися в нашому місті. Якщо ви придбали квиток на цю подію, то не панікуйте – ваші кошти не пропадуть.  

Так, для того, щоб повернути свої гроші, витрачені на купівлю квитків, необхідно звернутися туди, де ви їх раніше придбали. Якщо ви замовляли квитки на подію в онлайн-режимі, то зателефонуйте на “гарячу лінію” сайту, де ви купувати квиток, і повідомте про свою проблему. Там працівники мають надати вам консультацію стосовно вашої проблеми і розповісти про те, яким чином ви можете отримати свої кошти назад. Деякі заклади, зокрема, каси з квитками на події, відновлять свою роботу тільки після завершення карантинного режиму, тому, скоріш за все, на повернення коштів за квитки доведеться зачекати.  

Зауважимо, що скасування низки культурних подій в місті пов’язане з поширенням COVID-19 та введенням карантинного режиму, тому просимо рівнян ставитися з розумінням до таких вимушених заходів. Водночас нагадуємо про обов’язкове дотримання профілактичних заходів та карантинних вимог, закликаємо не ходити в людні місця, залишатися у своїх оселях та виходити за межі домівки тільки за потреби.  

Comments

.,.,.,.