На концерті відомого гурту KAZKA у Рівному виник скандал

Виступ відомого в Укрїні гурту KAZKA в Рівному "зіпсував" ведучий нічного клубу, пише rivne-trend.in.ua.

Виступ проходив у одному з нічних клубів міста - "Лагуна". Попри те, що відомий гурт виконує свої пісні українською мовою, ведучий свята (МС) звертався до гостей та глядачів російською. Власне, це найбільше обурило рівнян, які також зауважили, що навіть російська мова чоловіка не була ідеальною.

От як прокоментував це відомий у Рівному журналіст та медіа-менеджер -Олексій Кривошеєв:

"Класний україномовний гурт «Kazka» в «Лагуні». Все ніби супер! Хороша, якісна сучасна музика основана на українському фолку. Купа людей. Пісні на «біс»! Після чого виходить ведучий і на фіговій російській починає проводити якісь конкурси. (Я виріс в Московській області і знаю, як звучить чиста російська, а не той малоросійський акцент). Ота російська після класного україномовного гурту зіпсувала все враження від концерту".

Присутні освистали горе-ведчуого.  А от що про ведучого з «постколоніальним комплексом» написав відомий дизайнер співак та музикант-лірник Андрій Ляшук:

"Ну всьо! Тепер я модний дядько, бо був на концерті модного гурту Казка. Дякую за запрошення Дмитру Мазуряку. Все гарно, якісно. Цікаво було послухати вас наживо. Одне зауваження - це ведучий з постколоніальним комплексом, який на мою думку не зовсім гармонійно вписувався в концепцію музики".

Нагадаємо, що KAZKA - відомий український гурт, який здійснив фурор тим, що вибився у топи переглядів на Youtube – саме з українськими піснями. Славу співаки здобули не лише в нашій державі, а й на міжнародному рівні. Кліпи гурту KAZKA набрають понад 100 млн. переглядів у мережі. Нині ж KAZKA заслужено вважається своєрідною іконою стилю в Україні.

Коментарі