Рівненський гурт зібрався на Євробачення

Рівненський гурт «OT VINTA» зібрався підкорювати пісенний конкурс Євробачення-2019. У цей четвер, 10-січня, у Києві відбудеться прем`єра пісні, з якою планують виступати музиканти, пише rivne-trend.in.ua.

OT VINTA— рівненський гурт, один з лідерів української рокабілі -сцени. У своїй творчості активно використовує український фолк і через це назвали жанр свого виконання «украбілі».

Гурт був створений в далекому 1993 році і виступає по-сьогоднішній день. Засновником гурту є Юрій Журавель разом з Дмитром Мельничуком, Володимиром Бреславцем і Андрієм Логвісєм. За час роботи склад гурту неодноразово мінявся. Найвідоміші хіти гурту: «Дарма я наївся цибулі», «Рок-н-рол для черепах», «Бабина тумба», «Дріґ-тин-дімба», «Кобила», «У мене между ногами «Україна»

“Євробачення” є міжнародним проектом, який проводиться мовниками, які мають статус членів Європейського мовного союзу (ЄВС). Всі учасники конкурсу обираються мовниками, що відносяться до ЄВС. У Великобританії це ВВС, в Швеції – SVT, в Україні – НСТУ. Конкурс складається з трьох концертів, двох півфіналів і фіналу. У фінал вийдуть ті конкурсанти, які в своєму півфіналі зайняли з 1-го по 10-е
місце. Також в фіналі будуть співати представники країн “Великої п’ятірки” –  засновників конкурсу – Великобританії, Італії, Іспанії, Франції, Німеччини, а також країна, що приймає “Євробачення”. Максимальна тривалість пісні на “Євробаченні” – три хвилини. При цьому на сцені не повинно бути більше шести чоловік. Брати з собою тварин не можна. Ведучі проводять конкурс на англійській і французькій мовах. Коментарі державною мовою додаються для трансляції в своїй країні.

Comments

.,.,.,.