У Рівному весна розпочнеться з Ліни Костенко

Рівняни вже звикли, що традиційно весна у нашому місті розпочинається з Шевченка. Нехай пробачить нам великий геній України, проте у цьому році перший місяць весни буде присвячений прекрасні жінці Ліні Костенко. Адже 19 березня 2020 року їй виповнюється 90 років. Далі розповідає “rivne-trend.in.ua“.

Ліна Костенко обов’язково почує рівнян. У соціальних мережах розпочинається флешмоб #МояЛіна.

Ініціатором такого проекту є заступниця мера міста Галина Кульчицька. Що ж саме потрібно робити? Все просто – необхідно у себе на сторінці розмістити улюблений вірш Ліни Костенко з хештегом #МояЛіна.

Це прекрасна ідея, тому що ця весна є особливою – пора шляхетного ювілею феноменальної жінки, з якою ми маємо щастя жити в одну епоху.

Вірші Ліни Костенко не залишають байдужими нікого. Вона володіє залізною силою волі та незламним характером. Геніальна письменниця говорить з нами через свої твори. Завжди як ніколи актуальними та проникливими.

Серед її арсеналу є дуже багато віршів, які сподобаються кожному, хтось неодмінно через прості рядки може знайти відповідь на хвилююче питання, хтось в них впізнає самого себе. Тому варто неодмінно приєднатися до даної акції та привітати відому українки з днем народження. Вона цього варта.

Comments

.,.,.,.