Презентація збірки дитячих казок «Ведмежатко Тимі» лікарки з Рівненщини

Щоб заохотити дітей до читання Рівненська обласна наукова медична бібліотека разом з Навчально-виховним комплексом №1 в Всесвітній день читання вголос організовала презентацію нової збірки оповідань «Ведмежатко Тимі» лікарки обласної клінічної лікарні, волонтерки Любові Ярмолюк. Авторка декілька разів були в зоні АТО. Далі розповідає «rivne-trend.in.ua».

Збірка складається з трьох частин: «Ведмежатко Тимі», «Як півник лисичку перехитрив», «Молода вовчиця» та передмови, в якій письменниця зробила присвяту своїй онуці Анастасії та всій дружній читацькій родині.

З неймовірним інтересом та цікавістю всі діти слухали оповідання «Ведмежатко Тимі», яке з особливою теплотою читала авторка. Іншу розповідь з її нового видання продекламувала завідувачка НВК №1 Галина Василівна Патій. Діти показали себе вихованими та справжніми цінителями літературного мистецтва, вони уважно слухали оповідачів та залюбки відповідали на запитання.

Для того, щоб висловити підтримку авторці та оповісти всім присутнім про клопіткий процес створення ілюстрацій до збірки прийшов на презентацію художник-початківець, за професійним спрямуванням головний юрист управління охорони здоров’я ОДА Олег Сиротюк.

У малюнках переважає традиційна українська колористика. Тваринки у книзі позначені двома мовами: українською та англійською.

З такими гостями простий будній день перетворився у день усмішок та позитивних емоцій. Любов Ярмолюк подарувала дітям не лише веселий настрій, а й різноманітні смаколики. Ті ж їй у відповідь – гарні пісні.

По завершенню свята всі охочі могли сфотографуватися з авторкою та організатором дійства і отримати автограф письменниці.

Винуватиця презентації та художник-ілюстратор всім присутнім подарували по примірнику дитячої збірки.

Завдяки такій презентації підростаюче покоління зможе змалечку полюбити книгу та з інтересом та захопленням читати нові, цікаві видання.

Comments

.,.,.,.