Привиди запрошують рівнян на нічну екскурсію в Дубенський замок

День Святого Валентина можна провести банально: сходити в ресторан чи переглянути романтичну комедію в кінотеатрі. А можна відсвяткувати цікаво та пізнавально на нічній екскурсії у Дубенському замку. Далі розповідає “rivne-trend.in.ua”.

У п`ятницю 14 лютого всіх рівнян, жителів області та гостей нашого міста запрошують на нічну екскурсію в один із найкрасивіших та наймістичніших замків – Дубенський. Дане дійство відбуватиметься з 20 до 22 години.

Це захоплююче видовище в середньовічному замку князів Острозьких, завдяки якому всі присутні зануряться у дивовижну нічну мандрівку.

Усі дві години туристи отримають безліч емоцій, подиву, адреналіну, радість, хвилювання, усмішка ще довго не буде сходити з вашого обличчя. Під час феєричного дійства туристи матимуть змогу познайомитися з відомими особистостями, які залишили помітний слід в історії, духами, транспортуються у період інквізиції. Захоплююча костюмована екскурсія буде не забутньою для кожного, хто наважиться побувати у нічну пору у середньовічному Дубенському замку.

Що може бути романтичнішим за спуск у таємниче підземелля при світлі смолоскипів? Проведіть свято у новому та незвичному місці і ви не пожалієте ні на одну хвилину.

Comments

.,.,.,.