Ділові жінки запрошують рівнян на каву

Ранок має починатися з запашної, ароматної кави. А якщо це ранок у компанії відомої українки, яка досягнула успіху у кар`єрному рості і може поділитися неоціненним досвідом, то день попереду буде неодмінно вдалим. Далі розповідає «rivne-trend.in.ua».

Рівнян та гостей нашого міста запрошують на першу у 2020-му році Ранкову каву Ділової жінки з Наталією Колодницькою (Нетовкіною). Жінка є Президенткою ГО «Ділові Українські Жінки» і фундатором та директором Ювелірного дому ZARINA, представницею бренду Faberge.

У переддень всіх закоханих будуть підніматися на розгляд такі питання, як перепони, які чекають на всіх бажаючих розпочати свій бізнес-проєкт, пошук мотивації, а також як знайти ту золоту середину між роботою та особистим життям, як не втратити працездатність під час багатозадачності.

Відбудеться дана подія 13 лютого о 10:30  у ресторані MANHATTAN (вул.Соборна, 112).

Головний доповідач, пані Наталія поділиться зі всіма присутніми власним досвідом започаткування бізнесу в Україні. Розповість про тернистий та не легкий шлях від маленького магазинчика, заснованого 27 років тому у Черкасах, до могутньої ювелірної мережі, всеукраїнську громадську організацію «Ділові Українські Жінки». Діяльність даної організації базується на розкритті творчого потенціалу представниць прекрасної статі, задіяння їх у різних сферах суспільного та громадського життя, створення дієвого комунікаційного простору для обміну думками, ідеями та їх спільної реалізації.

За смачним та приємним сніданком всі присутні зможуть знайти нові та потрібні знайомства, само презентуватися та розповісти про свій бізнес чи власні ідеї для створення нового проекту. 

Слухати людей, які досягнули чималих висот у бізнесі та черпати для себе нові вміння та навички завжди цікаво, пізнавально та актуально.

Comments

.,.,.,.