«Квітка надії»: У Рівному відбувся благодійний арт-проєкт

Вона була номінована на «Греммі», вона отримувала «Оскар» і «Золотий глобус», була бек-вокалісткою у Вітні Г’юстон і Майкла Джексона, її голос озвучував реклами відомих компаній світу, а «Форд» дарував автівки за її голос. Далі розповідає «rivne-trend.in.ua».

Коли вона виконувала пісні, то хтось чув у її тембрі чарівну скрипку, хтось називав це особливим сопрано, але ми розуміємо і усвідомлюємо, що так звучить Україна. Народившись і проживши все життя в США, вона зуміла зробити так, щоб солов`їну українську пісню почули за океаном. Два альбоми «Квітка» та «Два кольори» були записані з кращими музикантами Нью-Йорка, а в Україні захоплювалися її творчістю таємно.

Визнання до Квітки на території України прийшло вже після її смерті. Пішла з життя вона рано, у віці 45-ти років. Жінка занедужала страшною хворобою – раком молочної залози, який їй діагностували у 1992 році. Лікарі наголосили, що жити їй залишилося декілька місяців, а прожила вона після цього сім років. Далі продовжувався її плідний та насичений творчий шлях. Боротьба за життя за допомогою музики, яка здатна піднімати та ставити на ноги, коли вже сил зовсім не лишилося…Саме їй самовідданій, особливій виконавиці Міський будинок Культури присвятив новий благодійний арт-проєкт  «Квітка надії».

Даний захід відбувся 4 лютого, у Всесвітній день боротьби з раком аби ніхто не забував про над важливе, про силу духу, щоб неодмінно шукати підтримку у тяжкі хвилини серед своїх близьких та не байдужих людей. І звичайно, щоб вшанувати пам`ять відомої співачки. Проект організували спільно з Рівненським обласним протипухлинним центром, ВГО «Афіна. Жінки проти раку» та за підтримки міського голови Володимира Хомка. 

Концертна програма:

  • благодійний ярмарок майстрів студії декоративно-ужиткового мистецтва;
  • лекція у виставковій залі експертів по психоонкології «Кожна мить життя безцінна…», де професійні онкологи та психологи розкажуть як почати боротися з тяжкою хворобою – раком;
  • концерт пісні Квітки Цісик.

Популярні виконавці Рівного переспівали твори з репертуару відомої співачки заради жінки, яка так само як і Квітка, бореться раком молочної залози. Аліна Полицяк – прекрасна мама чотирьох діток. Щоб побороти хворобу їй необхідно пройти дорого вартісний курс хіміотерапії. Разом, ми зможемо все!

Comments