“Рівнегаз” розігрує квитки на концерт Тіни Кароль

“Рівнегаз” планує масштабний розіграш квитків на майбутній концерт Тіни Кароль, пише rivne-trend.in.ua з посиланням на “РадіоТрек”.  

Так, повідомляється, що з 1 січня 2020 року регулятор НКРЕКП запровадив європейські прозорі правила на ринку, відокремивши послугу з доставки газу від продажу газу як товару, пише видання. Бажаючи поширити цю інформацію якомога краще, “Рівнегаз” розіграє одразу 10 квитків на майбутній концерт Тіни Кароль у Рівному, який має відбутися 26 березня. Розіграш відбудеться вже 28 лютого.  

Умови розіграшу 

Умови розіграшу дуже прості: 

  • Вподобати офіційну сторінку АТ “Рівнегаз”; 
  • Зареєструватися в Особистому кабінеті на сайті 104.ua. Якщо ви вже зареєстровані на сайті, то не треба реєструватися вдруге; 
  • Зробити репост публікації на свою сторінку; 
  • В коментарях під дописом з розіграшем поставити плюсик та тегнути всіх, кому, на вашу думку, буде цікавою та важливою така інформація.

Переможців розіграшу буде всього 10, кожен з них отримає по два квитки на концерт, аби сходити на цю подію разом зі своєю другою половинкою. Переможців оберуть за допомогою додатку random.org.  

Концерт Тіни Кароль у Рівному відбудеться 26 березня о 20:00 год в стінах міського будинку культури.  

Про двійні платіжки за газ 

2

Пригадаємо, з січня мешканці Рівненщини почали отримувати по дві квитанції. Першу квитанцію – за сам газ, другу квитанцію – за доставку газу. Сама ж вартість доставки газу розраховується індивідуально для кожного споживача.  

Розмір плати залежить від кількох основних чинників: 

  • Обсягу спожитого газу за місяць; 
  • Встановленого національною комісією з питань регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг тарифу. 

Раніше споживачі блакитного палива також платили за доставку газу, однак тоді оплата за доставку газу була частиною плати за послугу газопостачання.  

Зараз є змога заплатити за доставку газу одним платежем. Це відбувається на час 6 місяців або ж на рік уперед. Так можна зекономити на комісії в банку або ж на пошті, де ви будете оплачувати послуги з газопостачання.  

Нагадуємо, що якщо у вас виникають будь-які питання стосовно газопостачання та платіжок за газ, ви можете знайти всю необхідну інформацію на сайті “Рівнегазу” в своєму особистому кабінеті.  

Не забудьте виконати всі умови розіграшу і отримати в подарунок два квитки на концерт улюбленої співачки мільйонів!

Comments

.,.,.,.