До Рівного з концертом приїде Оксана Муха

Незабаром до нашого міста з концертом приїде популярна українська співачка родом зі Львова Оксана Муха, пише сайт “rivne-trend.in.ua”. Співачка приїде до Рівного з концертом під назвою “Найгарніші пісні України”. 

Зазначимо, що Оксана Муха – відома сучасна молода виконавиця, скрипалька, Заслужена артистка України, лауреатка Гран-прі першого Міжнародного конкурсу українського романсу імені Квітки Цісик. Прославилася головним чином Оксана Муха завдяки участі в українському шоу талантів “Голос країни”, в 9 сезоні шоу, де талановита виконавиця зуміла здобути перемогу.  

Репертуар співачки – виключно носить національний український характер, ще під час проєкту “Голос країни” співачка зі Львова зуміла прикути до себе увагу виконанням українських пісень, її навіть назвали “душею української пісні”, а сам наставник співачки, Дан Балан, говорив, що у піснях Оксани Мухи звучить вся Україна.  

Співачку зі Львова називають другою Квіткою Цісик, її талант визнали навіть метри української сучасної естради, такі, як Ніна Матвієнко. До слова, на відбір на телевізійне шоу талантів Оксана Муха також обрала для виконання композицію славетної Квітки Цісик, яка й проклала їй успішну доріжку на українській естраді.  

Цього року Оксана Муха стала Заслуженою артисткою України.  

Українська пісня не має жодних кордонів, впевнено доводить своєю творчістю Оксана Муха. В її репертуарі сьогодні найкращі українські композиції, починаючи від стародавніх українських народних пісень і закінчуючи сучасною та експериментальною музикою.  

На концерті Оксани Мухи залунають тільки найкращі українські пісні, такі улюблені і близькі до серця кожному українцю. Концерт Оксани Мухи відбудеться в Рівненському будинку культури 12 грудня. Розпочнеться виступ співачки у супроводі групи музикантів о 19:00 год.  

Comments

.,.,.,.