В мережі поширили тизер серіалу, відзнятого на Рівненщині

На Рівненщині тривалий час працювали над зйомками стрічки “Фермери”, яка має стати першим українським  агросеріалом. Цими днями у мережі поширили тизер серіалу, з’явився тизер на сторінці серіалу у соціальній мережі Facebook, пише сайт rivne-trend.in.ua

Головна ідея стрічки “Фермери”, як зазначають ініціатори проєкту, полягає у популяризації і просуванні ідеї фермерства, а також відновлення українського села сьогодні. Прототипи головних героїв агросеріалу стала сім’я – власники сімейної молочної ферми на Рівненщині. Історія родини у серіалі бере початок із того, як сім’я повернулася із заробітків на рідну землю і розпочала тут свою справу – заснувала власну молочну ферму.  

Зйомки стрічки, як і планувала знімальна група, відбувалися на Рівненщині, на територіях сімейних молочних ферм та на інших локаціях нашої області.  

Завдання серіалу “Фермери” – це привернути увагу до українського села, змінити ставлення українського суспільства до села та сільських людей, дещо позбутися неприємних стереотипів про життя в селі 

Авторами ідеї маленького серіалу “Фермери”, який складається всього з чотирьох випусків, є Рівненський обласний благодійний фонд “Любіть Україну”. Його завдання – популяризувати проєкт сімейних молочних ферм на теренах Західної України, а цільова аудиторія – це переважно мешканці села. 

У серіалі “Фермери” знялися Ніна Ніколаєва, Олег Пшин, Сергій Корнейко, Катерина Лапіна та інші українські актори. Сама стрічка являє собою мікс драми та комедії, адже тут присутні елементи обох жанрів кіно. Стрічка має водночас розчулити і розвеселити українського глядача, а головне – нагадати про цінність села та важкої праці українських фермерів.  

Зазначимо, що зйомки стрічки та написання сценарію зокрема підтримав Український культурний фонд.  

Comments

.,.,.,.