Рівнянин Станіслав Лозовський – зірка стрічки “Захар Беркут”

В жовтні на екрани українських кінотеатрів вийшла довгоочікувана стрічка “Захар Беркут”, знята за однойменним романом відомого Івана Яковича Франка. Вже два тижні по всій Україні глядачі з захопленням спостерігають за захопливими подіями і рівняни не можуть не впізнати свого славетного земляка, який отримав роль у стрічці, пише “rivne-trend.in.ua”. 

Так, у стрічці знявся Станіслав Лозовський – рівненський актор, працівник Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру. Талановитий рівнянин отримав роль Сокола, який виступає у фільмі тухольським воїном, розвідником та слідопитом.  

Зазначимо, що рівнянин Станіслав Лозовський – надзвичайно багатогранна творча особистість, сьогодні він – актор, режисер, композитор, хореограф, ходок на ходулях, майстер лялькової справи, а ще – тричі номінант на звання “Кращого актора сезону”.  

Станіслав зростав в акторській сім’ї, тож не дивно, що хлопчик обрав згодом для себе саме цю справу. Навчався у Рівненському державному інституті культури, а свою акторську кар’єру розпочав із праці у ляльковому театрі. Згодом Станіслав опиняється на роботі у Рівненському обласному академічному музично-драматичному театрі, де й зіграв сотні ролей. Така плідна творча праця була справедливо оціненою і в 2015 році Станіслав Лозовський отримав звання Заслуженого артиста України. 

Пригадаємо, стрічка “Захар Беркут” вийшла на екрани кінотеатрів 10 жовтня. Це – спільний українсько-американський художній фільм режисера Ахтема Сеїнтаблаєва та Джонна Вінна.  

Всіх, хто ще не встиг переглянути стрічку, запрошуємо скористатися нагодою і подивитися кіно на великому екрані, адже фільм показує мальовничість Карпатських гір, української природи. Підтримуймо своє і цінуймо творчі здобутки славетних земляків.  

Comments

.,.,.,.