У Рівному незабаром дасть концерт Арсен Мірзоян

На початку листопада зігрівати рівнян теплою музикою і гарною атмосферою буде Арсен Мірзоян, який приїде до нашого міста з концертом, пише сайт “rivne-trend.in.ua”. Саме Арсен Мірзоян – особливий співак в Україні, пісні якого зачаровують.  

До Рівного співак приїде в рамках всеукраїнського туру на підтримку свого нового альбому, який отримав назви “Інгредієнт”. Це – вже п’ятий альбом відомого українського співака, якого називають мандрівником і невтомним шукачем чогось нового, відкривачем таємних закутків людської душі. 

Арсен Мірзоян завжди виступає від чистого серця, в його піснях не чути фальшу чи неприязні, а а самі композиції надзвичайно проникливі і завжди торкаються найніжніших струн людської душі. Кожна пісня Арсена Мірзояна розкриває його справжній чоловічий характер, який не боїться показати справжніх емоцій і “оголити душу” на сцені. Саме тому в Арсена Мірзояна стільки прихильників. 

Концерт Арсена Мірзояна у Рівному відбудеться 11 листопада в міському обласному драматичному театрі, розпочнеться о 19:00 год. Рівнян запрошують прийти і послухати теплих пісень, зігріти серце та душу та залишити у серці яскраві спогади.  

Квитки можна придбати у касі драматичного театру та в інтернеті. 

Comments

.,.,.,.