«Клевань: тунель кохання» – романтичний фільм, який знімали японці на Рівненщині

 

Кожного року тисячі туристів приїжджають на Рівненщину, щоб побачити одну з найпопулярніших романтичних локацій – Тунель кохання, пише «rivne-trend».

Цей зелений тунель знаходиться в лісовому масиві біля селища Клевань, що в Рівненській області. Він розташований на відрізку приблизно чотири кілометри залізничної колії, яка з’єднує два селища – Клевань та Оржів. Такий щільний коридор точної арочної форми утворився через постійний рух поїздів, які збивали на своєму шляху усі гілки дерев. 

Пізніше це місце стало чи не найпопулярнішою туристичною локацією на Рівненщині. Сюди почали приїжджати туристи і закохані пари. Часто тут влаштовують романтичні весільні фотосесії у різні пори року. 

А у 2017-му році в Китаї відбулося офіційне відкриття романтичного місця, яке також назвали  «Тунель кохання». На урочистості були присутні представники з України, адже цей новий тунель став аналогом Тунелю кохання в Україні. Ці місця справді подібні, але оригінал значно більший. 

Унікальна локація для зйомок фільму  

Зелена арка з Клевані випадково (з посилання в інтернет-мережі) привернула увагу одного японського режисера Акійоші Імазакі, який шукав по цілому світу романтичну природню локацію для свого нового фільму. Але зупинитися він вирішив саме в Україні. Акійоші Імазакі приїхав до Клевані разом зі своєю знімальною групою і відзняв там повнометражну ліричну драму. Мало того, краса і дивовижність української місцини настільки вплинула на японських кіномитців, що вони вирішили змінити назву своєї кінострічки на «Клевань: тунель кохання» (Klevani: Ai no Tunnel, 2014). 

Відтак режисер Акійоші Імазакі зняв у 2014-му році в Клевані, що в Рівненській області, фільм, у сюжеті якого лежить непроста історія закоханої пари. Учитель середньої школи і його учениця закохуються один в одного. Незважаючи на перешкоди, які стаються на їхньому шляху, вони все одно проводять багато часу разом. Але одна їхня подорож закінчується трагедією. Через деякий час учитель відвідує загадковий Тунель кохання в Україні, де він знову зустрічає свою ученицю. Він бачить її там такою, якою вона була ще двадцять років тому…

Одну з головних ролей у кінострічці зіграла сімнадцятирічна Мікі Хоноко (Хонока Яхагі) – актриса і модель, якою захоплюються багато японців.  

Прем’єрний показ фільму Акійоші Імазакі «Клевань: тунель кохання» відбувся на Українському вечері, що проходив в Токіо. А у лютому 2015-го року фільм вийшов у кінопрокат в Японії. Завдяки цьому унікальний зелений тунель набув ще більшої світової популярності. І це не дивно, адже цікавою є навіть сама історія, з якою пов’язана поява Тунелю кохання в Клевані. 

Легенди та перекази 

Згідно з легендою, у цьому тунелі колись знайшли порятунок двоє закоханих, які втікали від своїх ворогів. Пара сховалася від недругів у лісовому масиві, бо сама природа нібито відкрила для них туди шлях. Також існує переказ про те, що над цією місциною сьогодні витає дух волинських Ромео і Джульєтти, які були замкнені у в’язниці старовинного Клеванського замку. Проте вони вийшли на волю через потаємний хід, який вивів їх до підземного, а пізніше до зеленого тунелю. 

Comments

.,.,.,.