Як працюють потрійні фільтри для води

У Рівному для жителів міста існує особлива потреба у чистій воді. Адже промисловість та забруднене середовище не дають можливості вільно та безпечно використовувати природні ресурси. І навіть водопровідна вода не відрізняється якістю та чистотою. Та щоб бути впевненим у тому, що ви дійсно подбали про здоров’я своєї сім’ї, треба встановити найкращу систему очищення для води в домі.

Чому потрійні фільтри найкращі?

Сьогодні в магазинах є великий вибір різних очисних систем для питної води. Потрійні фільтри відрізняються більш високою ціною та потребують спеціального монтажу та крану, проте зможуть задовольнити потреби жителів Рівного у чистій воді на постійній основі.

Такі системи мають свої переваги:

  • три ступені очищення повністю звільнять воду від усіляких домішок;
  • забезпечать швидку подачу води прямо з крану;
  • хоч і потребують спеціального встановлення, проте потім вам не доведеться нічого робити довший час;
  • компактний фільтр навіть не буде помітним у вашій кухні;
  • працюють до шести місяців безперервно, а потім лиш треба самостійно та просто замінити картриджі.

Легкість обслуговування та висока якість очищення зробили потрійні фільтри найбільш затребуваними серед жителів Рівного.

Изображение удалено.

Особливості роботи фільтру

Найбільша відмінність потрійного фільтру від інших систем очищення води полягає саме в тому, що тут присутні три рівні очищення рідини. Перший картридж забезпечує повне очищення води від солей, жорстких іонів, хлору, кольорових та важких металів. Після нього вода стає вже не такою небезпечною для здоров’я.

Проте далі рідина поступає у другий картридж, де завдяки полімерним сорбентам знижується концентрація у воді марганцю, заліза та інших зайвих мінералів, нафтопродуктів, фенолів тощо. Після цього вода стає м’якшою та приємнішою на смак.

Третій рівень очищення відбувається завдяки вмісту у фільтрі активованого вугілля та шкаралупи кокосів. Вони допомагають провести тонке доочищення води, після чого вона стає прозорою, чистою, позбавляється усіх домішок та шкідливих бактерій. На виході має бути встановлений спеціальний хромований кран, через який і подається очищена вода.

Завдяки такому потрійному ефекту ви отримуєте на виході безпечну корисну питну воду, яку не страшно дати навіть немовляті. Встановивши такий фільтр ви будете вживати тільки чисту воду, а ваш посуд та побутові пристрої, в яких використовується вода з крану, не будуть виходити з ладу раніше, ніж треба.

Comments

.,.,.,.