Як вибрати планшет: практичні поради рівнянам

Зараз планшет є чи не найпопулярнішим ґаджетом серед усіх. Це зручний «міні-комп’ютер», дозволяє виконувати низку функцій і при цьому не вимагає особливих зусиль чи додаткових пристроїв для його функціонування. Саме тому рівнян часто турбує питання: як правильно підібрати планшет та який магазин пропонує найбільший їх асортимент? Наприклад, планшет в Києві знайти можна досить швидко через великий асортимент і кількість магазинів з побутовою технікою, а що ж робити мешканцям Рівного?

На які критерії опиратися під час вибору планшета – читайте в цій статті. 

Дисплей планшета

1

Безліч власників планшетів знають, що від дисплею залежить багато чого, саме тому при виборі цього ґаджета рекомендуємо звернути увагу саме на дисплей.

Діагональ дисплея

Сучасний ринок пропонує величезну кількість планшетів різних розмірів. Тому кожен користувач повинен підібрати той, який буде зручним для нього у користуванні. Комусь важливий великий екран, наприклад, для перегляду фільмів, а комусь менший – для читання тощо.

Тому, якщо ви пошановувач невеликих за розміром планшетів, то вибирайте моделі від 7 до 10,1 дюйма. Вони чудово замінять вам як і телефон, так і комп’ютер, є зручними та ефективними у користуванні.

Також існують планшети більші за розміром: 12 дюймів і більше. За ціною вони не відрізняються від лептопів, але за потужністю можна вибрати навіть кращий, ніж комп’ютер, планшет.

Матриця

3

Сучасні планшети представлені в одному із трьох основних видів матриць: TFT, IPS та OLED.

TFT-матриці зараз не є надто популярними, адже вони є доволі старими, дешевими та їх встановлюють виключно на бюджетні моделі планшетів.

IPS-матриці встановлені практично в більшість сучасних девайсів. Вони відрізняються високою якістю, гарно передають кольори. Проте найбільш просунутим є OLED-матриці, які ідеально передають усі кольори. У цьому виді матриці кожен піксель є джерелом світла, саме тому його якість та зручність для людського ока важко передати словами.

Такі дисплеї найчастіше зустрічаються у планшетах від Lenovo чи Samsung.

Продуктивність

Практично кожен продавець і виробник сучасних ґаджетів переконуватиме вас, що чим потужніший пристрій, тим краще він працюватиме. Це дійсно так, але варто враховувати, що найпотужніші ґаджети відповідно є найдорожчими на ринку, тому, купуючи планшет, зверніть увагу на відповідність ціни та продуктивності вашого пристрою.

Також слід звернути увагу на власні потреби та порівняти їх із продуктивністю планшета. Якщо вам важлива висока ефективність, швидкість пристрою, то вибирайте планшети із хорошою продуктивністю. Якщо ж планшет вам потрібен не для того, щоб замінювати комп’ютер, подумайте, чи варто переплачувати.

Пам’ять пристрою

4

Із пам’яттю будь-якого ґаджета все простіше: чим більше, тим краще. Є моделі як і на 16 ГБ, так і на 64 ГБ та навіть 512 ГБ. Знову ж таки, все залежить від ваших потреб. Рекомендують відразу обирати планшет із пам’яттю від 64 ГБ, адже так він прослужить вам довше.

Де рівнянам можна придбати планшет?

На сучасному ринку є низка різноманітних магазинів, асортимент яких пропонує велику кількість ґаджетів. Проте одним із найзручніших для рівнян є магазин COMFY, адже він доступний як і в онлайн-форматі, так і офлайн.

Асортимент COMFY дозволить вам обрати планшет на будь-який смак: різних виробників, марок, розмірів екрану, призначень (ігрові, для праці, для дітей, для дому тощо), цін: бюджетні та дорогі, потужніші та слабші.

Продавці нададуть вам якісну консультацію та допоможуть із вибором. Крім цього, у COMFY часто є безліч акцій, якими варто скористатись.

Comments

.,.,.,.