Юна зірочка Рівного – Євангеліна Шмід

Її голос – божественний, а краса – захоплююча. Така крихітка, а яка талановита. Переважна більшість фестивалів, концертів, проектів, урочистих заходів в місті Рівне не відбуваються без її виступів. Далі розповідає “rivne-trend.in.ua“.

Євангеліна Шмід відома рівнянам як тріумфаторка багатьох конкурсів краси в Україні та далеко за її межами. Разом з тим, вже декілька років поспіль вона плідно займається вокалом, записує нові пісні та знімає кліпи. 

Культурне життя Рівного важко уявити без ангельського голосу Єви. Люди з нетерпінням чекають на появу цієї білявої красуні та полюбляють підспівувати її пісням. 

Вокальні дійства на грандіозній сцені “Мегаподія”, у проекті “Рівне. Літо. Музика”, “Бульба-фест”, на головній сцені у День міста Рівне – це лише маленька сторінка з величезної книги номерів талановитої Євангеліни.

Переважну кількість пісень вона виконує у тандемі зі своїми подругами – вихованками центру краси та талантів” EVA_lution”. А ще юна вокалістка записала дуетну пісню, яка дуже сподобалася слухачам. Єва є виконавицею гімну футбольної команди “Верес-Рівне”, основної пісні проекту “Пузата мама”, плідно працює над новими хітами. 

"

Шаленої популярності як на просторах Інтернету, так і на місцевих телеканалах отримав кліп Євангеліни “Гімн України”. Це сучасна версія Державного гімну нашої країни, який вдало переспівала маленька співачка, а відео на цю пісню наповнене неперевершеними пейзажами мальовничої України. 

Престижна нагорода Євангеліни

Церемонія присвоєння Національної премії “Діти – гордість України” об’єднала в Києві талановитих діток з усіх регіонів нашої країни. І серед нагороджених була юна рівнянки Євангеліна Шмід. 

"

В почесному дипломі співачки вказано, що вона достойна отримати цей титул за високі власні досягнення та неоціненний вклад у розвиток України.

Рівнянка повернулася додому не лише з радісним емоціями, посмішкою, медаллю, статуеткою, дипломом, а й книгою, в яку потрапила за підсумками премії. 

Сподіваємося, що кожного року Євангеліна буде тішити своїх слухачів новими досягненнями. 

Інші здобутки Єви

Маленька Єва має відзнаки не лише на музичному терені, а й у світі моды та краси. Вона здобула перемогу на одному з найвідоміших конкурсів України “Королева краси України 2019” у Дніпрі. 

Ані відстань, ані довготривалі мандрівки не зупиняють Єву рухатися до мети. Дівчинка разом зі своєю мамою реалізовують все нові і нові проекти. 

Також Єва побувала на дорослому конкурсі краси у Німеччині, де познайомилася з 25-ма красунями зі всього світу. Вона не лише гідно представила наше місто, країну, але й активно допомагала членам журі обрати трійку самих вродливих учасниць, адже три дні поспіль була з ними. 

Вона виконала дві пісні українською та англійською мовами, де всіх зачарувала своїм голосом та красою. 

Одним з найулюбленіших занять Єви є позувати фотографам. Звісно ж, таку красу ховати не потрібно. 

Але не одним вокалом талановита ця дівчинка. Декілька років тому вона здійснила декілька своїх мрій – знялася у рекламному ролику та у фільмах. Тому про цього Рівненського ангела ми ще почуємо, і не один раз. 

Comments

.,.,.,.