Микола Бобрик – соловей Рівненщини

Культурне життя Рівного завжди насичене та яскраве. У місті на вихідних завжди організовували різноманітні фестивалі, концерти та культурні дійства. Ми не можемо оминути увагою людей, які створювали їх та наповнювали своєю творчістю. Часто відвідував ці фестивалі та заходи,які відбувалися у місті та області золотий голос Рівного, улюблений співак не тільки рівнян, а й жителів інших регіонів України – NAZARIY (Микола Бобрик). Далі розповідає “rivne-trend.in.ua“.

Не дивлячись на свій молодий вік NAZARIY має безліч прихильниць і кожен його виступ завершується оваціями та викриками “на біс”, автограф сесією та величезною чергою охочих з ним сфотографуватися. 

Популярність рівненському соловейку принесла участь в одному з сезонів відомого телепроекту “Голос країни”. У журі конкурсу ледь не виступили сльози від його виконання пісні “Мальви”. 

На сьогодні він впевнено займає першість у жанрі поп-опера та радує людей новими піснями та популярними хітами. Співак є творцем своєї музики і завойовує серця прихильниць своєю правдивістю та щирістю. Кому як не мужньому чоловікові співати про кохання. 

Крім того, NAZARIY не є байдужим до суспільного життя і часто підтримує благодійні та соціальні акції. Такими вчинками співак дарує щастя не лише своєю творчістю, а й активною допомогою нужденним. 

Так, у 2018 році в Рівному відбувся молебень на підтримку створення в Україні помісної церкви. На цьому молебні звучали пісні молодого співака. 

Хто чи що надихає співака писати пісні? 

Надихає Миколу Бобрика писати пісні – ніч. Бувають такі ситуації, коли співак щось наспівує і розуміє, що потрібно обов’язково це записати. А то можна і забути. Пріоритет – музика. З текстами у Бобрика щось не складається. 

Кредо виконавця – “Чим простіше – тим гарніше”. 

Найбільше досягнення на музичному терені

Найбільшим досягненням Миколи Бобрика на музичному терені – це досвід та корисні і пізнавальні настанови тренера телепроекту “Голос країни” Святослава Вакарчука. 

"

Загалом сама участь у проекті і насичена праця з Святославом Вакарчуком є свого роду, величезним досягненням. 

Зіркова хвороба

Зіркова хвороба була після першої участі в проекті “Голос країни”. Проте недовго. Зірковість Миколи Бобрика швиденько погасили і він зрозумів, що вона зовсім не корисна і може колосально нашкодити творчості. В усіх ситуаціях Микола залишається таким, який він є. Основне – просте спілкування з людьми, налагодження з ними контакту і тоді неодмінно буде успіх. Для Миколи найкраще, коли є взаєморозуміння з глядачем через щиру пісню. 

Спільні проекти

Микола Бобрик пробував з товаришами співати в оркестрі “Три тензори”. Періодично організовує спільні заходи з оркестром “Brevis”. Якщо ж пригадати зірок всеукраїнського масштабу, то Микола часто зідзвонюється з Вакарчуком та питає у нього поради. 

Також насолодитися музикою молодого соловейку можна на різних кооперативах, весіллях, фестивалях та інших урочистих заходах. Його пісні неодмінно покращують настрій та тон свята. 

Comments

.,.,.,.