Топ музичних кліпів, знятих на Рівненщині: які місцевості популярні серед артистів

Талановиті українські співаки та зарубіжні виконавці обирають Рівненську область для зйомок своїх кліпів недаремно, адже наш край славиться мальовничими пейзажами та містичними локаціями. Музикантів, режисерів, іноземних гостей приваблюють чарівні куточки Рівненщини, а відзняті тут фільми та відеокліпи займають перші місця у відповідних рейтингах, пише rivne-trend.in.ua.

Руслана та зйомки кліпу на пісню “It’s Magical/Я люблю”

У 2017 році Руслана Лижичко разом зі своєю командою презентувала кліп, який зняли у селі Базальтове Рівненської області. Локацію обирали не просто так. Справа в тому, що співачка незадовго до того побувала в Карпатах і потрапила у грозову хмару. Відчувши красу і велич природної стихії, вона прагнула створити подібний сценарій кліпу-повернення.

Головною ідеєю композиції стала фраза: “Навіть якщо довкола гроза… завжди крізь хмари вийде світло…”. Операторами були Ярослав Пілунський і Юрій Грузинов. Режисером кліпу став Олесь Санін. Талановитий сценарист не перший раз обирає рівненські локації для своїх робіт. У 2014 році завершилися зйомки фільму “Поводир”, кадри якого відзняті в Тараканівському форті.

Робота на знімальному майданчику тривала від 5 години ранку до 5 години ранку. Весь час Руслана була одягнена в 10-кілограмову кольчугу та не відчувала втоми. 

З Олесем Саніним вони товаришують давно і за час спільної праці здійснили декілька екстремальних експедицій в горах. Співачці запам’яталися відчуття, які охопили її на Шпиці під час грози. Це найбільш містичне місце у високогір’ях Українських Карпат. Руслана зрозуміла, що людина може злякатися і після того віднайти в собі особливі сили, щоб рухатися далі і пройти всі випробування. Вона в образі дівчини-воїна покликана захищати найцінніше – любов. Енергетика, якою заряджена артистка, перетворює її на справжню амазонку.  Шалений драйв, гуцульські мотиви, дикі танці, відмінна робота на знімальному майданчику та краса Базальтового кар’єру гармонійно поєдналися у кліпі “It’s Magical/Я люблю”.

Артем Пивоваров та зйомки кліпу на пісню “Ой на Горі”

Відомий український співак Артем Пивоваров презентував багатотисячній армії своїх шанувальників кліп на пісню “Ой на Горі”. Знімальна команда для своєї роботи обрала Рівненську область.

Артем взяв на себе важливу місію – популяризувати українську культуру та поезію. Співак в рамках проєкту “Твої вірші, мої ноти” показав власне бачення популярної української співанки, автором якої є народ. У чорно-білому кліпі можна прослідкувати неспокійне життя українців у період повномасштабного вторгнення російських військ на територію нашої держави.

Багато українських сімей на власному прикладі відчули, наскільки боляче втрачати рідних та відчувати розлуку споріднених душ. У кліпі подано своєрідну трансформацію, яку кожен з нас проходить. Поняття “сім’ї” набуває іншого значення. Артисти намагаються донести глядачам, що сім’я – це не лише кровні зв’язки. Це люди, об’єднані спільними цінностями, мрією та метою. Разом вони прагнуть досягти поставлених цілей, бо лише взаєморозуміння та взаємодопомога – шлях до вершини.

Частину кліпу знімали на Білівських хуторах або в “Рівненській Ісландії”. Друга частина ролика використала в якості локації Органний зал Рівненської обласної філармонії.

Авторський культурний проєкт Артема Пивоварова “Твої вірші, мої ноти” покликаний підтримати українських письменників через призму музики. Вже переспівані на новий лад Тарас Шевченко, Іван Франко, Михайло Старицький, Павло Тичина та інші митці. Якщо в оригіналі співанка “Ой на Горі” пронизана горем та сумом, то нова версія музичного твору сповнена надіями на світле майбутнє. Аналізуючи дії ворогів, можна порівняти їх із соколом, який напав на мирних голубів і руйнує їхнє життя. Український народ повинен об’єднатися і бути сильним заради того, щоб боронити свою рідну землю. Багатомільйонна європейська країна демонструє світові свою мужність та здатність оберігати свої кордони.

Прекрасний проєкт, геніальна ідея, неперевершене виконання, життєдайна енергетика разом з мальовничими місцевостями Рівненщини викликали захоплення у шанувальників творчості Артема Пивоварова.

Джамала і Таяна та зйомки кліпу на пісню “Моя земля”

До 30-річчя Незалежності України популярні українські співачки Джамала і Таяна (Тетяна Решетняк) відзняли кліп на патріотичну пісню “Моя земля”. Знімали ролик на Львівщині тая Рівненщині. Краса Базальтового кар’єру та Тараканівського форту не перший раз привертає увагу музикантів та інших діячів культурного простору. Мальовничі рівненські краєвиди та містичні, закинуті архітектурні пам’ятки давно відомі не лише жителям України, а й іноземним гостям.

Рівняни пишаються, що в пісні про найкраще місце на землі співачки та знімальна команда відтворили відомі туристичні локації Рівненщини. Джамала зазначила, що разом з Таяною за допомогою пісні на фоні незабутніх краєвидів розповіли про місця сили та здійснили музичну подорож від краю і до краю нашої неймовірної красивої країни. 

Частина фантастичного кліпу знята на Львівщині в Підгорецькому замку. Цей ролик ще раз нагадує українцям, серед якої краси ми живемо. Знаменитості також побували в Карпатах і показали красу високогірного курорту Драгобрат. Працювати довелося в екстремальних умовах, але артисток не зупинили ні злива, ні сильний вітер. Співочий дует не піддався природним стихіям і зберігав чудовий настрій протягом зйомок. Доводилася тікати від граду та туману, але кінцевий результат просто вражає і доводить, що простори рідної України надихають творити та любити життя. 

FarInHate та зйомки кліпу на пісню “Океан”

Рівненський альтернативний метал-гурт FarInHate зняв кліп на пісню “Океан” в парку історичної реконструкції “Оствиця”. Музичний твір увійшов до альбому “Нова Ера”, який побачив світ на початку 2016 року.

Композиція “Океан” – про коловорот часу, життя та смерті. Кліп відображає ідеєю швидкоплинності життя. Відтворити задумане вдалося через алегоричні образи човна і головного героя, давньогрецького перевізника мертвих душ Харона.

Учасник гурту Олексій Семещук розповів, що майже відразу прийшла ідея запросити знятися в образі Харона Юрія Ойцюся, керівника клубу історичної реконструкції. 

Харизматичність головного героя у поєднанні з етновбранням вписалися в концепцію кліпу. До речі, Юрій Ойцюсь вперше мав досвід подібних зйомок. Глядачам сподобалися його старання та вміння поводитися перед камерою. Не кожному професійному артисту вдається настільки майстерно працювати в команді. Зйомки проходили на світанку, тому потрібно було рано вставати та працювати в напруженому графіку. Юрій зіграв роль спокійного серйозного чоловіка і впорався із завданням на відмінно.

Взяла участь у зйомках відеокліпу і редакторка прямих ефірів телеканалу ITV media group Анастасія Бондар. До цього вона знімалася в короткометражному фільмі і зізналася, що їй подобається такий досвід.

Наприкінці мандрівки герої ролика передають Харону старовинні грецькі монети, яким близько 2 тисяч років. Такі цінні експонати надав для зйомок місцевий нумізмат.

Городище Оствиця розташоване на лівому березі озера Басів Кут у місті Рівне і відтворює атмосферу часів Давньої Русі. Однією із колишніх назв головної річки міста Устя була саме Оствиця. Рівненська Устя тимчасово перетворилась у підземну річку Стікс.

Comments

.,.,.,.