Найочікуваніша модель: 5 чуток про iPhone 15

Інсайдерські дані та виток інформації дозволяють скласти приблизний портрет девайсів з п’ятнадцятої лінійки. У статті розбираємо цікаві факти про майбутні «яблучні» новинки.

ДІЙСНО НОВИЙ ДИЗАЙН

Останні дані інсайдерів свідчать про суттєву переробку зовнішнього вигляду гаджетів.

  • Швидше за все, виробник повністю прибере чубок, залишивши переформатований і зменшений динамічний острівець.
  • Класика квадратного форм-фактора та плоских граней айфонів залишиться у минулому. На рендерах, які потрапили до мережі, чітко видно округлі кути та грані панелей. У цьому аспекті дизайну не можна не помітити подібність до нових MacBook Pro.
  • Флагман лінійки отримає топовий корпус із ультраміцного титанового сплаву.
  • Можуть з’явитися нові кольори корпусу: кораловий та вишневий.
  • Можливо, моделі повністю втратять фізичні кнопки, залишивши провідну роль вбудованим твердотільних панелях. У них буде використано технологію Taptic Engine з тактильною віддачею.
  • Новий смартфон, можливо, матиме вигнуті рамки, що візуально нагадує схожість із корпусом Apple Watch.

Коли вийде iPhone 15? Презентацію п’ятнадцятої лінійки айфонів попередньо заплановано на вересень 2023 року.

ВИРОБНИЧІ ПОТУЖНОСТІ

Судячи з чуток, новий девайс може отримати надшвидкий чіпсет A17 Bionic. Фахівці вважають, що компанія Apple готова перейти на 3-нм техпроцес. Процесор буде на 35% енергоефективнішим, ніж попереднє покоління.

Також планується збільшити обсяг оперативної пам’яті до 8 ГБ та надати базовим моделям внутрішнє сховище на 2 ТБ. Це пов’язано з покращеною камерою та знімками великого розміру, які необхідно десь зберігати.

ПЕРИСКОПУ – БУТИ!

Перископний доладний телеоб’єктив на 12 Мп з апертурою f/2.8 і десятикратним оптичним зумом може стати однією з головних «фішок» нового айфона. Він дозволить здійснювати оптичне наближення без втрати якості зображення.

Можлива поява топового фотосенсора на 48 Мп у всіх моделях лінійки. Очікується покращення макродатчика та роботи режиму «Кіноефект». Блогери, інфлюєнсери та ментори зможуть знімати ролики та пологи за допомогою одного смартфона, монтуючи в ньому відео високої якості та будь-якої складності.

АКУМУЛЯТОР, ЯКИЙ ВИтримає ВСЕ

Місткість батареї планується залишити на рівні 3700 з можливим збільшенням до 4000 мА·год. Завдяки інноваційному процесору вдасться знизити витрати заряду акумулятора навіть під час активної роботи з девайсом.

Швидка зарядка може збільшити потужність до 35 Вт. Доступний варіант бездротової зарядки MagSafe.

РОЗ’ЄМИ ЗМІНЮЮТЬСЯ

У зв’язку зі світовим переходом девайсів на єдиний порт USB-C, компанії Apple, швидше за все, доведеться прибрати Lightning. Це дозволить суттєво прискорити процес передачі даних.

Нова модель буде доповнена USB-C 3.2 або Thunderbolt 3. Швидкість передачі в першому варіанті становить 20 Гбіт/с, у другому — 40 Гбіт/с.

Comments

.,.,.,.