Курси менеджера проектів та основи бізнес-аналізу. Онлайн-навчання з нуля в Рівному

Дистанційне навчання — це зручний формат, який дозволяє не витрачати власний час на поїздки, не прив’язуватися до одного місця. Обираючи курси проджект менеджера, наприклад, жителям Рівного необхідне лише стабільне інтернет-з’єднання. Навіть у випадку, коли студент не може потрапити на лекцію, в школі «Lemon School» вона доступна після занять в особистому кабінеті.

Вступ на курс: базові навички

Можливо, ви вже задаєте собі запитання, що ж потрібно вміти та якими якостями володіти. Ось декілька важливих складових.

  1. Студент має бути впевненим користувачем будь-якої операційної системи.
  2. Перевагою стане володіння базовими технічними навичками.
  3. Володіння базовою англійської мовою.
  4. Бажання та вміння навчатися та перемикатися з одного завдання на інше.

Ніхто не каже, що навчатися — це легко. Доведеться докласти зусиль, а також покращити свою психологічну витривалість. Навіть з нуля можна освоїти дану професію, яка має масу переваг. Особливо варто виділити високу заробітну плату та вплив на результати проекту. Це спосіб швидко доєднатися до IT-спільноти, адже спеціалізація затребувана та досить популярна. Додатковим бонусом стане розширення кола перспективних знайомств.

Кому підійдуть курси?

Це ідеальний вибір для тім-лідів і керівників проектів, бізнес-аналітиків, а також тих, хто практикує PM. Кваліфікований викладач допоможе розібратися з основними методологіями, а також з інструментами ведення проектів.

Важливу роль має команда, а точніше навички щодо її формування та вміння комунікувати з нею. Метою навчального курсу проджект менеджера є надання студенту загального розуміння галузі, а також ефективних і працюючих методик, інструментів, за допомогою яких можна управляти проектами та бізнес-аналізом.

Де та як записатися на навчання в Рівному?

Жителі Рівного мають змогу ознайомитися з школою «Lemon School» та записатися на курс. Для цього достатньо лише залишити заявку, вказавши контактний номер телефону. Далі майбутній студент тисне «Хочу на курс».

Якщо є запитання, доступна безкоштовна консультація. Користувач завжди може ознайомитися з відгуками, дізнатися про досвід інших, позитивні чи негативні сторони. Наприкінці навчання студентів очікує передача та прийом проекту, підготовка до майбутньої співбесіди і отримання диплому.

IT змінює життя, у кожного є можливість знайти свій напрямок, пройти навчання, працевлаштуватись і отримувати достойну заробітну плату. Що для цього потрібно? Лише ваше бажання та запис на навчальні курси, наприклад, в школу «Lemon School». Зі всім іншим тут допоможуть.

Comments

.,.,.,.