Компресійна білизна для чоловіків та жінок

Судинні зірочки, варикоз і венозний тромбоз – дуже небезпечні захворювання, що вражають як жіночу частину суспільства, а й чоловічу. Це захворювання, які слід запобігати. Останнім часом багато говорять про компресійну терапію, яка дуже проста, безпечна та ефективна у профілактиці та лікуванні цих недуг. Залежно від ступеня розвитку захворювання використовуються спеціалізовані медичні вироби, такі як панчохи, колготки та гольфи для чоловіків та жінок з різним класом компресії. Незважаючи на рекомендації та медичні основи, деякі люди (переважно чоловіки) соромляться і не хочуть носити колготки, панчохи чи гольфи при варикозі.

Компресійна білизна діє як профілактично, і терапевтично. Вона не усуває варикозне розширення вен, але допомагає полегшити неприємні симптоми хвороби і запобігти розвитку численних серйозніших ускладнень, таких як виразка або запалення підшкірної клітковини. Важливо одразу дізнатись,  як носити правильно білизну. Їх правильне та регулярне носіння забезпечує правильний венозний кровообіг, зменшує почуття втоми та тяжкості в ногах, оніміння литок, а також зменшує набряклість нижніх кінцівок. Тому компресійні панчохи рекомендуються чоловікам та жінкам, які тривалий час працюють в одному положенні (стоячи або сидячи). Лікар або консультант магазину підкаже, як вибрати розмір білизни.

Білизна проти варикозу – обережність та терапевтична цінність в одному

Лікар підкаже – де купити бізину. У стаціонарних медичних магазинах, а також в Інтернеті Med-magazin.ua, ми можемо знайти широкий асортимент спеціалізованих компресійних виробів. У нас можна підібрати панчохи, колготки та гольфи від варикозу, що відрізняються профілактичною та лікувальною дією як при варикозі, так і при хронічній венозній недостатності. У консультанта можна дізнатись, якої фірми краще придбати товар. Крім того, вони надзвичайно зручні, безпечні та непомітні при носінні, збентежені проблемою, можуть носити їх без побоювань. Більшість моделей елегантні, виготовлені з якісних, приємних для шкіри матеріалів. І панчохи, і колготки, і компресійні гольфи можна носити цілий рік, незалежно від того, зима зараз чи літо, на прогулянку з друзями чи відрядження на роботу. У будь-якій ситуації вони непомітно та непомітно підтримають опухлі та втомлені ноги. Білизна після маммопластики виготовлена із спеціального матеріалу, що відрізняється одночасно міцністю і еластичністю.Компресійні панчохи – це ідеальне поєднання стилю та комфорту:

  • Наявність мікрофібри у складі тканини робить їх дуже приємними та м’якими.
  • Білизна добре пропускає повітря.
  • Привабливі. Великий вибір малюнків.

 Перед тим як прати, потрібно виставити налаштувати режим прання з не високою температурою.

Comments

.,.,.,.